Twinlotus
×
 x 

Mulberry (moruša)
Moruša je rod rastlín z čeľade morušovité. Nepravý plod tejto rastliny sa volá moruša, výzorom je podobný malinám a konzistenciou jahodám - odtiaľ ľudový názov stromová malina, či stromová jahoda. Plody Moruše obsahujú 78% vody, 18% cukru, 22% sušiny, 0,85% organických kyselín, 1,4% dusíkatých látok, 0,04% pektínov, vitamín C, B1, B5, B6, E a ß karotén. Má protizápalové a dezinfekčné účinky, pôsobí upokojujúco na naše horné dýchacie cesty. Listy moruše sú plné esenciálnych látok, vitamínov a stopových prvkov. Výťažky listov tohto druhu moruše sú často využívané v tradičnej čínskej medicíne.

Moruša je často vyhľadávaná na liečbu suchej, škvrnitej a starnúcej pleti. Dokonca aj citlivá pokožka môže byť omladená použitím procedúr z tejto rastliny. Pomáha podporovať zdravý rast vlasov, udržiavať prirodzený lesk a zabraňuje strate žiarivosti farby. Či už sa ľudia rozhodnú pridať morušu do svojho jedálnička alebo osobnej hygieny prostredníctvom prírodnej kozmetiky je vecou voľby. Obe metódy sú však preukázané a účinné pre ochranu zdravia a celkový vzhľad pokožky a vlasov.

SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

Šampón proti vypadávaniu vlasov - Twin Lotus Original

Tento šampón je malý zázrak, začali mi z neho rásť vlasy, určite ho každému odporúčam aspoň vyskúšať.

Beáta

Zubná kefka s bambusovými uhlíkovými vláknami

Zubné kefky Twinlotus sú skutočne výborné, dostanú sa všade. Doteraz som používal Curaprox - tie najjemnejšie, ale tieto sú ešte lepšie. Odporúčam vyskúšať, nebudete ľutovať.

Vlado

Zubná pasta s aktívnym uhlím a bylinami

Výborná čierna zubná pasta s aktívnym uhlím a bylinami. Má príjemnú chuť, po umytí mám v ústach ešte dlho svieži pocit.

Jana

Ústna voda bylinná - Clove Mouthwash

Zatiaľ som veľmi spokojná s touto ústnou vodou, je veľmi príjemná a posilňuje zuby počas dňa.

Petra
×

Twin Lotus Club

Staňte sa členom nášho klubu a získajte výhody:

  • 10% zľava pri každom nákupe
    zľava sa nevzťahuje na akciový tovar z kategórií Akcie, Balíčky, Darčekové balíčky, nakoľko tam už sú stanovené iné zľavy
  • Zvýhodnené ceny niektorých ďalších produktov

ZISTIŤ VIAC REGISTROVAŤ


TOP