Twinlotus
×
 x 

Urtica Dioica (Nettle)
Žihľava dvojdomá je trváca rastlina kvitnúca po celom svete. Žihľava má schopnosť liečiť krv a vybudovala si dobré meno ako prípravok, ktorý priaznivo pôsobí na vlasy, nechty a aj kožu. Táto lesná bylina poskytuje zdravotné výhody, vrátane vysokej hladiny draslíka, horčíka, a chlorofylu. Je bohatá na vitamíny A, B, C, D a K, ktoré sú dôležité pre zdravé vlasy a riešia problémy so suchými a poškodenými kaderami. Je tiež úžasným zdrojom železa. Platí tu zásada, že čo je dobré pre vaše zdravie, je dobré aj pre vaše vlasy. Extrakt z koreňa žihľavy sa pridáva do vlasových prípravkov na stimuláciu rastu vlasov a blokovanie prebytočného DHT. Okrem použitia v šampónoch a kondicionéroch, existuje množstvo doplnkov výživy s obsahom žihľavy, ktoré môžu byť užívané perorálne ako vitamínové doplnky. Pŕhľava môže mať protizápalové a analgetické účinky pri kožných problémoch, ako sú ekzémy alebo vyrážky. Podľa obhajcov prírodných prostriedkov vysoké množstvo chlorofylu v žihľave jej dodáva alkalizujúce a detoxikačné vlastnosti, ktoré dokážu potenciálne liečiť akné.

SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

Šampón proti vypadávaniu vlasov - Twin Lotus Original

Tento šampón je malý zázrak, začali mi z neho rásť vlasy, určite ho každému odporúčam aspoň vyskúšať.

Beáta

Zubná kefka s bambusovými uhlíkovými vláknami

Zubné kefky Twinlotus sú skutočne výborné, dostanú sa všade. Doteraz som používal Curaprox - tie najjemnejšie, ale tieto sú ešte lepšie. Odporúčam vyskúšať, nebudete ľutovať.

Vlado

Zubná pasta s aktívnym uhlím a bylinami

Výborná čierna zubná pasta s aktívnym uhlím a bylinami. Má príjemnú chuť, po umytí mám v ústach ešte dlho svieži pocit.

Jana

Ústna voda bylinná - Clove Mouthwash

Zatiaľ som veľmi spokojná s touto ústnou vodou, je veľmi príjemná a posilňuje zuby počas dňa.

Petra
×

Twin Lotus Club

Staňte sa členom nášho klubu a získajte výhody:

  • 10% zľava pri každom nákupe
    zľava sa nevzťahuje na akciový tovar z kategórií Akcie, Balíčky, Darčekové balíčky, nakoľko tam už sú stanovené iné zľavy
  • Zvýhodnené ceny niektorých ďalších produktov

ZISTIŤ VIAC REGISTROVAŤ


TOP