Twinlotus
×
 x 

Napísali o nás

V lenom vydaní (júl/august 2022) časopisu Slovenka ZDRAVIE RODINY bol v rámci noviniek predstavený náš zjemňujúci sprchový gél z ryžového mlieka TWIN LOTUS Smoothing shower gel. Extrakt z ryžového mlieka hydratuje pokožku, znižuje tvorbu vrások a pieh. Granátové jablko pomáha udržiavať pokožku čistú a žiarivú, aby sa netvorili tmavé škvrny. 

streda, 27. júl 2022 14:30

Evita - objavili sme pre Vás

V júlovom čísle časopisu Evita v rubrike Objavili sme pre Vás dáva redakcia tip na náš zjemňujúci sprchový gél z ryžového mlieka TWIN LOTUS Smoothing shower gel. Extrakt z ryžového mlieka dokonale hydratuje pokožku, med a aloe vera pomáhajú pokožke vyzerať prirodzene a vyživene, obnovujú jej pevnosť.

V letnom čísle (júl/august 2022) časopisu Moje zdravie môžu čitatelia v súťaži vyhrať balíček ústnej hygieny. Pre 3 výhercov je pripravený Darčekový balíček úst­nej hygieny thajskej prírodnej kozmetiky Twin Lotus. Okrem iného v ňom nájdete aj čiernu zubnú pastu Active Charcoal, ktorá obsahuje aktívne kokosové uhlie a liečivé byliny. Účinné látky spolu bielia zuby a znižujú nepríjemný zápach z úst. 

utorok, 31. máj 2022 15:00

Balans - objavili sme pre Vás

V najnovšom čísle časopisu Balans v rubrike Naše srdcovky sa do hľadáčika dostal náš zjemňujúci sprchový gél z ryžového mlieka TWIN LOTUS Smoothing shower gel. Extrakt z ryžového mlieka dokonale hydratuje pokožku, med a aloe vera pomáhajú pokožke vyzerať prirodzene a vyživene, obnovujú jej pevnosť.

sobota, 28. máj 2022 16:38

Evita - objavili sme pre Vás

Časopis Evita v rubrike Objavili sme pre Vás dáva svojim čitateľom tip na náš telový krém s kolagénom a vitamínom E - TWIN LOTUS Golden Silk Collagen. 

streda, 25. máj 2022 14:34

Madam Eva - 7 trendov beauty rutiny

Magazín Madam Eva v článku 7 trendov beauty rutiny dáva tipy na hlavné trendy pleťovej starostlivosti. Do hľadáčiku redaktorky sa dostalo aj naše prírodné bylinné mydlo AVOCADO OIL, ktoré si v porovnaní s ostatnými mydlami môžete kúpiť za veľmi priaznivú cenu.

pondelok, 23. máj 2022 14:17

Časopis Maminka

Pre magazín Maminka (všetko o deťoch a pre deti) sme dali do súťaže Balíček pre zdravé a žiarivé zuby našej kozmetiky TWINLOTUS. Veríme, že výhercu súťaže náš balíček potešil.

V marcovom/aprílovom vydaní časopisu Slovenka ZDRAVIE RODINY bol uverejnený článok o našej zubnej paste TWINLOTUS ACTIVE charcoal s aktívnym uhlím.

nedeľa, 20. marec 2022 17:25

Časopis Liek, marec 2022

V marcovom vydaní časopisu Liek bol publikovaný článok o našej zubnej paste TWINLOTUS ACTIVE charcoal s aktívnym uhlím.

sobota, 12. marec 2022 07:13

Madam Eva - tipy

Populárny ženský magazín Madam Eva uverejnil v rámci MADAMEVAtipy náš šampón TWINLOTUS EXTRA proti vypadávaniu vlasov.

SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI

Šampón proti vypadávaniu vlasov - Twin Lotus Original

Tento šampón je malý zázrak, začali mi z neho rásť vlasy, určite ho každému odporúčam aspoň vyskúšať.

Beáta

Zubná kefka s bambusovými uhlíkovými vláknami

Zubné kefky Twinlotus sú skutočne výborné, dostanú sa všade. Doteraz som používal Curaprox - tie najjemnejšie, ale tieto sú ešte lepšie. Odporúčam vyskúšať, nebudete ľutovať.

Vlado

Zubná pasta s aktívnym uhlím a bylinami

Výborná čierna zubná pasta s aktívnym uhlím a bylinami. Má príjemnú chuť, po umytí mám v ústach ešte dlho svieži pocit.

Jana

Ústna voda bylinná - Clove Mouthwash

Zatiaľ som veľmi spokojná s touto ústnou vodou, je veľmi príjemná a posilňuje zuby počas dňa.

Petra
×

Twin Lotus Club

Staňte sa členom nášho klubu a získajte výhody:

  • 10% zľava pri každom nákupe
    zľava sa nevzťahuje na akciový tovar z kategórií Akcie, Balíčky, Darčekové balíčky, nakoľko tam už sú stanovené iné zľavy
  • Zvýhodnené ceny niektorých ďalších produktov

ZISTIŤ VIAC REGISTROVAŤ


TOP